PLANNER OSOBISTY

Planowanie to część zarządzania czasem i narzędzie zwiększania produktywności. Dlatego jest obiektem moich licznych rozważań i zainteresowań. Zapraszam Cię na warsztaty twórcze, na których zaprojektujesz i wykonasz swój osobisty planner. Nie musisz przynosić żadnych materiałów ani narzędzi.

planeer surowy przykład antosiewicz.edu

Te warsztaty to dobra zabawa, połączenie pracy twórczej z nabywaniem wiedzy i umiejętności. Nawet jeśli uważasz, że nie potrzebujesz niczego poza kalendarzem, pokażę Ci, że planner – w postaci oddzielnego notesu lub zwyczajnej kartki wpiętej do kalendarza lub noszonej luzem w torebce czy plecaku – znacznie ułatwi Ci życie.

Twój indywidualny planner będzie zawierał tylko te elementy, które są dla Ciebie niezbędne. Szukając przez wiele miesięcy odpowiedniego dla moich potrzeb plannera nie natrafiłam na żaden taki, który spełniłby 100% moich oczekiwań. Każdy napotkany planner był w pewnym zakresie ok, ale posiadał też elementy nie pasujące do mojego życia, stylu działania, umiejętności efektywnej realizacji planów. Nie zawierał istotnych dla mnie obszarów lub zawierał ich za dużo. Albo miał nie taki rozmiar. Albo graficznie nie odpowiadał moim oczekiwaniom.

Planner to nic innego jak połączenie listy zadań i rzeczy do zrobienia, dat, ważnych spraw, wydatków, organizowania domu, zajęć dzieci, zajęć swoich, partnera, opieka nad pupilami czy Rodzicami. Plannery są wszędzie, a ja bym chciała, aby mój był taki mój i inaczej się nazywał. Ty też możesz mieć swój planner. I nazwać go jak chcesz: rzeczownik, zadaniownik, planownik. Albo Mój planner. Jak tylko chcesz. Tutaj wszystko zależy od Ciebie.

Na początek chwila relaksu i oczyszczenia umysłu, by sprawy zaprzątające głowę zostawić z dala od miejsca pracy. Kreatywne, twórcze skupienie i intensywna praca. Dla Ciebie, dla Twojej wygody i komfortu codziennego działania.

Zapraszam!

Chcesz się zapisać? Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj!

Zapraszam do kontaktu!

Napisz: katarzyna@antosiewicz.edu.pl lub skorzystaj z formularza TUTAJ

Kaśka