MAGICZNY GRUDZIEŃ

projekt

Zwolnij na święta. Wolniej jest w Tobie, tylko musisz dać sobie czas, by to w sobie odnaleźć. Święta w rytmie slow są dla każdego.

Pogoń za prezentami? Zakupy? Gruntowne sprzątanie? Wysiłek ponad normę? Gotowanie, pieczenie, smażenie? Co tak naprawdę stanowi istotę świąt? Dla mnie dobra atmosfera, rodzina, prezenty, wspólna Wigilia. Albo czas, by po objedzeniu móc sobie poleżeć. Razem wspólnie być, nawet jest li to oznacza wspólne nic nie robienia.

Jak się nastroić na święta? Na pewno nie poprzez gnanie, pędzenie, lecenie, brak snu i zużycie całej energii.

W tym roku proponuję Ci zwolnić na święta! Są na to różne sposoby. Po ponad 330 dniach w kieracie należy Ci się jeden luźniejszy miesiąc.  Spraw, aby był on magiczny. Wystarczy zapisać się do udziału w moim autorskim, samodzielnym programie. Projekt „Magiczny Grudzień” jest dla Ciebie.

W tym roku rzeczywistość pandemiczna sprzyja większości z nas, aby trochę wystopować. Zaplanowałam Ci odpoczynek, a Ty pozostały czas zapełnij obowiązkami, które wynikają z konieczności na okoliczność świąt Bożego Narodzenia.

Harmonogram przyjemności i inne inspirujące materiały, abyś miała Magiczny Grudzień, będą do Twojej dyspozycji. Do tego listy zadań i planów.

Załączniki:

  1. Kalendarz – harmonogram grudniowych przyjemności (dziś już 8-ty, więc jest kilka dni do nadrobienia)
  2. LISTA 25 SPOSOBÓW NA RELAKS – możesz rozciągnąć czas i przedłużyć do Trzech Króli!
  3. Twoje listy – różne
  4. Osobista lista marzeń 

i pamiętaj: każdy ma to, na co się odważy!

Kaśka