MAPA MARZEŃ

To relaksujące warsztaty twórcze, podczas których skupiamy się na pracy intuicyjnej w wyniku której powstanie osobista mapa marzeń. Wykorzystując różne techniki plastyczne, na dużym arkuszu brystolu układamy swoje marzenia. W towarzystwie odprężającej muzyki, miłego zapachu, czasem w blasku świec – nasza podświadomość podpowiada nam cele oraz wskazuje drogę do ich realizacji.

Oglądając gotową MAPĘ MYŚLI dostrzegamy to, czego w życiu chcemy, dokąd dążymy i którą drogą. Jest to swego rodzaju mini wszechświat, pośrodku którego jest wykonawca, ze swoimi atrybutami, marzeniami, a w dalszej odległości są okoliczności, osoby, działania, marzenia, miejsca – wszystkie wyrażone formą, symboliką, słowem, rysunkiem.

20150320_172147[1]
MAPA MARZEŃ

Warsztaty MAPA MARZEŃ trwają 3 godziny, rozpoczynają się sesją relaksacyjną, pozwalającą na wejście w klimat relaksu twórczego. Przez cały czas trwa proces twórczy, gdy oddzielamy ważne od najważniejszego i nic nie ważnego, porządkujemy myśli, marzenia, wartości, formułujemy cele, rozwijamy się, odsłaniamy, a jednocześnie ćwiczymy koncentrację i kreatywność. Jest to proces, który oddziałując na naszą podświadomość poprzez obrazy, słowa, kolory programuje nasz umysł na spełnianie marzeń. W wyniku tego powstaje MAPA MARZEŃ.

Wykonaną MAPĘ MARZEŃ każdy Uczestnik zabiera z sobą – dla wzmocnienia efektu warto ją wyeksponować w widocznym miejscu, aby co dzień natykać się na nią (w domu, w pracy, w garażu, umieścić jej zdjęcie jako tapetę na pulpicie). Tak wyeksponowana oddziałuje na naszą codzienność i karmi naszą podświadomość.

Czas trwania: 3-4 godziny.

Zapraszam serdecznie.

 

Chcesz się zapisać? Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj!

Zapraszam do kontaktu!

Napisz: katarzyna@antosiewicz.edu.pl lub skorzystaj z formularza TUTAJ

Kaśka