O MNIE

Katarzyna_Antosiewicz_AutorkaUrodziłam się w Świdniku w 1978 roku. Jestem żoną, mamą, córką. W wolnym czasie lubię leniuchować lub zajmować się działką, psami, rozwojem osobistym oraz prowadzeniem szkoleń – są to najważniejsze dla mnie pasje, które rozwijam i pielęgnuję. Bardzo lubię też czytać – głównie powieści kryminalne oraz obyczajowe a także gotować dla najbliższych (i przyjmować gości). Preferuję filozofię powolnościową i życie slow life – na ile to możliwe w zgodzie z naturą. Przekonałam się do minimalizmu.

Moją przygodę blogerską postanowiłam rozpocząć niemalże natychmiast po pojawieniu się tej myśli w mojej głowie. Traktowałam to jako nowe wyzwanie, i szło mi całkiem dobrze, dopóki nie założyłam firmy. Blogowanie zabiło również w pewnym sensie mój perfekcjonizm, gdyż postanowiłam uczyć się w praktyce a nie – jak mam to w zwyczaju – poznać najpierw podstawy teoretyczne w sposób doskonały i dopiero przejść do praktyki. Po raz pierwszy od bardzo dawna rzuciłam się na głęboką wodę – a wszystko po to, aby dzielić się z czytelnikami swoimi poglądami, wiedzą, doświadczeniem.

Na moim blogu znajdziecie przede wszystkim informacje dotyczące mojej wiedzy z zakresu produktywności, efektywności, zarządzania sobą w czasie (bo czas jest już zorganizowany i zarządzony), nauki odpoczywania i bycia dla siebie dobrą, będę również starała się inspirować i motywować do działania. Będzie tutaj też garść informacji o mnie, z czasem pewnie również trochę postów w kategorii lifestyle, DIY.

Mój blog służy też prezentacji moich projektów i szkoleń – czyli tego, czym zawodowo i hobbystycznie się zajmuję. Od 2001 roku jestem związana zawodowo z branżą szkoleniową – najpierw pracowałam w firmach szkoleniowych, a od 2006 roku prowadzę również szkolenia. Specjalizuję się w tematyce umiejętności edukatorskich i trenerskich, menedżerskich, rozwoju osobistego i funduszy unijnych (pozyskiwanie środków, zarządzanie projektami, realizacja i rozliczanie projektów). Jestem mentorką w Fundacji Liderek Biznesu i Lubelskim Klubie Biznesu a także jestem menedżerem inkubacji start – upów w platformie IDEALIST.

Realizuję także projekty (również współfinansowane z UE). W tym zakresie jestem ekspertem i na tym skupia się moja codzienna praca zawodowa.

Z zawodu jestem więc specjalistką od niemożliwego. Ukończyłam zarządzanie przedsiębiorstwem w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji, zarządzanie i marketing na Politechnice Lubelskiej oraz studia podyplomowe z zakresu kompetencji psychologicznych i społecznych. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Grupy SET. Posiadam certyfikat Prince 2 na poziomie foundation i practitioner.  

KAŻDY MA TO, NA CO SIĘ ODWAŻY

logo nowe