DZIĘKUJĘ KATARZYNA

Realizuje_pomysly_01

Taka karma – co dajesz światu to do Ciebie wraca.

Dzisiaj chciałabym podziękować wyjątkowej Osobie, która zmieniła wraz z początkiem 2015 r. moje życie. W zasadzie to wywróciła wszystko „do góry nogami” a jednocześnie tak bardzo wszystko we mnie uporządkowała. Przyczyniła się do tego, że jestem TU gdzie jestem właśnie TERAZ. Sprawiła, że realizuję pomysły.

Katarzyna Żbikowska – bo o tej wyjątkowej Kobiecie tutaj mowa jest dla mnie maga ważną Osobą. Jeśli kiedyś nie wierzyłam w przyjaźń wirtualną – to dzięki Niej uwierzyłam. Jeśli wątpiłam w to, że można coś dawać bezinteresownie – przestałam wątpić. Jeśli w siebie nie wierzyłam – zaczęłam wierzyć, że mam moc i mogę wszystko. Jeśli moje pomysły były tylko w mojej głowie – dzisiaj je realizuję.

Katarzyna poprzez stworzoną społeczność Kreatorki, poprzez swój kurs Kreatorka 2015 (oraz edycję 2016) sprawiła, że poczułam się zmotywowana, zagospodarowana, potrzebna. Jednocześnie dała mi siłę i kopa w tyłek, by ruszyć z rozwojem siebie, swojej marki, produktów. Pomogła mi czynić dobro i wykorzystać swoje umiejętności i talenty. Stworzyła mi przestrzeń, bym mogła się pokazać (np. w magazynie Kreatorka Uskrzydla czy na platformie wiedzy Kreatorkajutra.pl), bym mogła się rozwijać i tworzyć, realizować pomysły.

Zaufała mi i moim kompetencjom. Dzięki naszym pogaduszkom i korespondencji zaczęłam inaczej postrzegać świat, realizować pomysły, sięgać gwiazd! Dzięki kursowi Kreatorka 2015 zmieniłam swoje życie!

Katarzyna – moja imienniczka 🙂 Wszystkie Kaśki to mega fajne dziewczyny. Z racji tego, że tak jak ja, Katarzyna zajmuje się zawodowo i poza zawodowo projektami, znalazłyśmy wspólny język i wiele wspólnej przestrzeni do dyskusji, pomysłów, planów.  Katarzyna jest project managerką i prowadzi bloga projectmanagerka.pl który stał się dla mnie odkryciem i dzięki temu wszystko się zaczęło.

Przez ten czas, gdy się znamy, wiele się nauczyłam. Dużo w moim życiu się zmieniło. Kasia dzięki swej energii i chęci dzielenia się swoją wiedzą ze światem stwarza niesamowite możliwości, odblokowuje skostniałe struktury i prowadzi przez zmianę w tak naturalny sposób, że to aż niewiarygodne.

Dzisiaj, chciałabym odwdzięczyć się Katarzynie i polecić Wam jej nowy kurs „REALIZUJĘ POMYSŁY”. Dziękuję Kaś za wszystko. Za wsparcie, za to że jesteś obok.

Jak bardzo chcesz zrealizować swoje marzenia?

Myślę, że jak każdy, masz jakieś marzenia, które czekają na swój czas. Wyobraź sobie, że ten czas właśnie nadszedł, a ja mogę dać CI wyjątkowy prezent dzisiaj: specjalny rabat 50 zł na kurs premium. Podając kod KAASIA przy zakupie zamiast 327 zł zapłacisz tylko 277 zł. To bardzo dobra inwestycja. Zaufaj mi. Ręczę za jakość. Ręczę za wiedzę i gwarantuję Ci efekt. Kupon jest ważny do 11.07.2016 roku do północy.

 

Kurs Realizuję Pomysły

 

Kaśka

 

 

 

 

2 myśli na temat “DZIĘKUJĘ KATARZYNA

  1. Kaś, jak czytam Takie Słowa od Takiej Kobiety to… muszę suszyć bluzkę, bo łzy zalały mi ją do pasa. Wdzięczność czuję. I ogromną radość. I wiem, że dzięki działaniu i eksperymentowaniu odkrywamy sekret wieczności. Bo czas juz nie ma znaczenia. Liczą się ludzie, z którymi wzrastamy. Fruwam. Dziękuję.

Dodaj komentarz