Tego chciałabym się nauczyć (WB2)

Ula zadała pytanie: „Czy marzysz o nabyciu szczególnych i nowych umiejętności w życiu?? Dlaczego akurat one?”

Mogłabym wymienić wiele pożądanych umiejętności: pieczenie tarty, fotografowanie (zwłaszcza teraz, gdy zaczęłam przygodę z blogowaniem), dokańczanie ciekawych projektów nawet, gdy kolejne genialne pomysły przyjdą mi do głowy (a zwłaszcza wtedy).

Ponieważ jestem osobą wyznającą kult nauki i samodoskonalenia przez całe życie i od jakiegoś czasu co raz wymyślam jakieś nowe rzeczy do nauki (szkoła trenerów, dekupaż, pieczenie chleba, blogowanie) nie trudno naprawdę określić mi, jaka jest kolejna umiejętność, którą chciałabym opanować i zdobyć.

Taką umiejętnością jest profesjonalny masaż. Chciałabym to zrobić przede wszystkim dla mojego Męża (cześć Kochanie), gdyż On bardzo to lubi i potrzebuje masażu bardzo często. I ja chciałabym naprawdę nauczyć się tego w sposób profesjonalny. Poza tym, Córka (siema Młoda) rośnie – zawsze to jakaś forma wspólnego spędzania czasu również z dzieckiem zwłaszcza w wieku nastoletnim, a poza tym, jeśli dalej będzie tyle ćwiczyć i taniec oraz akrobatyka staną się jeszcze większą jej pasją to pewnie z czasem również będzie potrzebowała relaksu.

Jeszcze nie jestem gotowa, aby uczynić z tego marzenia swój cel – ale czuję, że to już całkiem niedługo.

Kaśka

foto:picjumbo.com

3 myśli na temat “Tego chciałabym się nauczyć (WB2)

Dodaj komentarz