W POSZUKIWANIU STRACONEGO CZASU

W poszukiwaniu straconego czasu to szkolenie w zakresie doskonalenia osobistego, opierające się na pracy warsztatowej ze swoimi nawykami. Aby odnaleźć stracony czas koniecznie należy zmienić swoje przyzwyczajenia, nawyki.

Jest to szkolenie, które pozwala odkryć własne zasoby i odnaleźć swój potencjał, wykorzystać rezerwy, które utknęły gdzieś pomiędzy rutyną a obowiązkami. Szkolenia w zakresie doskonalenia osobistego są obecnie bardzo popularne, w gąszczu goniących nas codziennych obowiązków i zadań, umiejętność efektywnej pracy własnej i zwiększanie produktywności, a także ograniczanie „strat czasu” na niepotrzebne działania są kluczowymi umiejętnościami nie tylko zawodowymi.

Przed szkoleniem uczestnicy wypełniają przez 7 dni arkusz autoanalizy, na podstawie którego określają swoje zasoby i obserwują, na co „wykorzystują i tracą swój czas”.  Rzetelne, obiektywne i szczere wypełnianie arkusza jest podstawą do dalszej pracy na szkoleniu. To szkolenie to głównie praca nad swoimi przekonaniami i nawykami.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o poszukiwaniu straconego czasu zajrzyj tutaj

Korzyści z udziału w szkoleniu:

– dowiesz się, w jaki sposób można odzyskać cenne zasoby czasowe

– nauczysz się analizować czas, który przeznaczasz na różne życiowe i społeczne role i zadania

– nauczysz się planować i realizować zadania

– nauczysz się zapobiegać stratom czasu

Bez tytułu

Program szkolenia:

1. Określenie ról życiowych i związanych z nimi obowiązków
  2. Nauka określania celów (metoda SMART/metoda CREAM)
  3. Nauka określania priorytetów w kontekście pilności i ważności
  4. Efektywne planowanie – skuteczne metody
  5. Realizacja i kończenie zadań
  6. Co przeszkadza w wykonywaniu zadań efektywnie i w byciu produktywnym?
  7. Poskramianie dystraktorów i utylizacja gremlinów, które ograniczają produktywność
  8. Plannery, terminarze i kalendarze – metody samoorganizowania się w realizacji zadań
  9. Samokontrola efektywności

Metody pracy:

Warsztat z nawykami, ćwiczenia odkrywające styl pracy, dyskusje, jigsaw puzzles, metaplany. Praca własne przed szkoleniem, praca własne w zakresie transferu wiedzy do codziennego środowiska pracy czy życia.

Czas trwania: 16 godzin lekcyjnych

Chcesz się zapisać? Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj!

Zapraszam do kontaktu!

Napisz: katarzyna@antosiewicz.edu.pl lub skorzystaj z formularza TUTAJ